Twoja opinia

drukujAktualności

Informacja o planowanym posiedzeniu Podkomitetu Monitorującego PO KL Województwa Lubelskiego (PKM PO KL WL)

03-12-2014

Na wniosek Instytucji Pośredniczącej PO KL Województwa Lubelskiego na dzień 4 grudnia br. (czwartek) o godz. 11.00 zwołane zostało XXIII posiedzenie PKM PO KL WL, które odbędzie się w siedzibie Departamentu Wdrażania EFS Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Czechowskiej 19 w Lublinie.

Posiedzenie zostanie poświęcone zmianom w Planach działania na rok 2013 dla Priorytetów VI, VII oraz VIII PO KL oraz prezentacji raportu końcowego z badania ewaluacyjnego pn. „Ocena potrzeb województwa lubelskiego w zakresie realizacji projektów dotyczących profilaktyki w zakresie chorób cywilizacyjnych i zawodowych" zrealizowanego na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przez WYG PSDB Sp. z o. o. Zmiany zaproponowane w Planach działania umożliwią efektywniejszą realizację projektów, a tym samym pełne wykorzystanie alokacji pozostającej do wykorzystania w komponencie regionalnym PO KL w województwie lubelskim. Natomiast wnioski i rekomendacje uzyskane z przeprowadzonego badania zostaną wykorzystane przy programowaniu wsparcia w ramach programów regionalnych w nowej perspektywie finansowej 2014 -2020.

W załączeniu:
Planowany porządek posiedzenia PKM PO KL WL

Pliki do pobrania


Do otwarcia plików pdf potrzebe jest darmowe oprogramowanie Acrobat Reader które można pobrać tutaj

wróć do aktualności »

Pliki do pobrania


Do otwarcia plików pdf potrzebe jest darmowe oprogramowanie Acrobat Reader które można pobrać tutaj

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Czechowska 19, 20-072 Lublin
email: efs@lubelskie.pl, tel. 081-44-16-843, fax 081-44-16-853 / Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.
Statystyka: odsłony:13793364, wizyty:7161280

projekt i cms: www.adm-media.pl