Twoja opinia

drukujAktualności

XX posiedzenie Regionalnej Sieci Tematycznej Województwa Lubelskiego

28-02-2014

We wtorek 4 marca br. o godz. 11.00 w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przy ul. Czechowskiej 19 odbędzie się kolejne – XX posiedzenie Regionalnej Sieci Tematycznej Województwa Lubelskiego. Spotkanie w całości zostanie poświęcone ocenie walidacyjnej produktu finalnego projektu innowacyjnego testującego pt. „Świat dobrej przyszłości”.

Projekt realizuje Fundacja Inicjatyw Menedżerskich w Lublinie.Jego efektem jest opracowanie i wdrożenie zindywidualizowanej, innowacyjnej, dotychczas niestosowanej metody wychowawczej, opartej na wczesnej interwencji socjalnej i przeciwdziałaniu marginalizacji dzieci i młodzieży z grup "podwyższonego ryzyka". Projekt realizowany jest od maja 2011 r. do końca kwietnia 2014 r. Walidacja jest oceną realizowanego projektu pod kątem innowacyjności, trafności i użyteczności wypracowanego produktu finalnego. Ma na celu rozstrzygnięcie, czy dany rezultat powinien zostać wdrożony na szeroką skalę. Pozytywna lub negatywna opinia RST o produkcie będzie pomocna dla Instytucji Organizującej Konkurs (Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie) w podjęciu decyzji o realizacji ostatniej fazy drugiego etapu projektu – fazy włączającej w politykę (pierwsza faza polegała na opracowaniu ostatecznej wersji produktu finalnego projektu)

Program posiedzenia.
wróć do aktualności »

Pliki do pobrania


Do otwarcia plików pdf potrzebe jest darmowe oprogramowanie Acrobat Reader które można pobrać tutaj

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Czechowska 19, 20-072 Lublin
email: efs@lubelskie.pl, tel. 081-44-16-843, fax 081-44-16-853 / Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.
Statystyka: odsłony:13793502, wizyty:7161407

projekt i cms: www.adm-media.pl