Twoja opinia

drukujOddział Kontroli

Adres: Czechowska 19, 20-072 Lublin
Nr telefonu: (0-81) 441 68 34
Nr faxu: (0-81) 44 16 853
Adres e-mail: defs@lubelskie.pl

Krzysztof Juściński
kierownik
Nr telefonu: (0-81) 441 68 58
Adres e-mail: krzysztof.juscinski@lubelskie.pl

Bartkiewicz Magdalena
inspektor ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 34
Adres e-mail: magdalena.bartkiewicz@lubelskie.pl

Chmielewski Cezary
inspektor ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 34
Adres e-mail: cezary.chmielewski@lubelskie.pl

Cholewa Beata
inspektor ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 33
Adres e-mail: beata.cholewa@lubelskie.pl

Dąbrowski Radosław
główny specjalista ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 34
Adres e-mail: radoslaw.dabrowski@lubelskie.pl

Jezierski Tomasz
główny specjalista ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 58
Adres e-mail: tomasz.jezierski@lubelskie.pl

Kazimierczak Tomasz
inspektor ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 83
Adres e-mail: tomasz.kazimierczak@lubelskie.pl

Klajnert Dominika
starszy specjalista ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 63 34
Adres e-mail: dominika.klajnert@lubelskie.pl

Kowalewska - Kraska Aneta
podinspektor ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 65 54
Adres e-mail: aneta.kowalewska@lubelskie.pl

Kowalski Robert
główny specjalista ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 58
Adres e-mail: robert.kowalski@lubelskie.pl

Kozłowska Iwona
podinspektor ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 33
Adres e-mail: iwona.kozlowska@lubelskie.pl

Kudełka Joanna
inspektor ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 65 54
Adres e-mail: joanna.kudelka@lubelskie.pl

Maciejewska Beata
inspektor ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 34
Adres e-mail: beata.maciejewska@lubelskie.pl

Maśkiewicz Marcin
starszy specjalista ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 33
Adres e-mail: marcin.maskiewicz@lubelskie.pl

Ostasz Bartosz 
inspektor ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 34
Adres e-mail: bartosz.ostasz@lubelskie.pl

Piasecki Tomasz
starszy specjalista ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 33
Adres e-mail: tomasz.piasecki@lubelskie.pl

Pupiec Anna
inspektor ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 65 54
Adres e-mail: anna.pupiec@lubelskie.pl

Makhlouf Jolanta
główny specjalista ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 58
Adres e-mail: jolanta.zielonka@lubelskie.pl

Wąsik Renata
główny specjalista ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 33
Adres e-mail: renata.wasik@lubelskie.pl

Wlizło Zbigniew 
starszy specjalista ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 34
Adres e-mail: renata.wasik@lubelskie.pl

Wójcik-Krokowska Natalia 
starszy specjalista ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 33
Adres e-mail: natalia.wojcik@lubelskie.pl

Wronowski Grzegorz
inspektor ds. kontroli projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 65 54
Adres e-mail: grzegorz.wronowski@lubelskie.pl

Zięba Anna
inspektor ds. kontroli
Nr telefonu: (0-81) 441 68 33
Adres e-mail: anna.janiga@lubelskie.pl

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Czechowska 19, 20-072 Lublin
email: efs@lubelskie.pl, tel. 081-44-16-843, fax 081-44-16-853 / Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.
Statystyka: odsłony:13753401, wizyty:7141917

projekt i cms: www.adm-media.pl