Twoja opinia

drukujOddział Koordynacji Wdrażania EFS

Adres: Czechowska 19, 20-072 Lublin
Nr telefonu: (0-81) 44 16 841
Nr faxu: (0-81) 44 16 853
Adres e-mail: defs@lubelskie.pl

Szymański Ryszard
kierownik
Nr telefonu: (0-81) 441 68 41
Adres e-mail: ryszard.szymanski@lubelskie.pl

Błaszczak-Majewska Kamila
starszy specjalista
ds. pomocy technicznej  i rozwoju kadr
Nr telefonu: (0-81) 441 68 48
Adres e-mail: kamila.blaszczak@lubelskie.pl

Goral Monika
główny specjalista ds. informacji i promocji
Nr telefonu: (0-81) 44 16 843
Adres e-mail: monika.goral@lubelskie.pl

Kozak Anna
inspektor ds. informacji i promocji
Nr telefonu: (0-81) 44 16 843
Adres e-mail: anna.kozak@lubelskie.pl

Leszczyńska Patrycja
inspektor ds. informacji i promocji
Nr telefonu: (0-81) 44 16 848
Adres e-mail: patrycja.leszczynska@lubelskie.pl

Lewczyk Karolina
starszy specjalista ds. pomocy technicznej i rozwoju kadr
Nr telefonu: (0-81) 441 68 48
Adres e-mail: karolina.lewczyk@lubelskie.pl

Olejniczek-Wójcik Ewa 
główny specjalista, koordynator ds. programowania
Nr telefonu: (0-81) 44 16 849
Adres e-mail: ewa.olejniczek@lubelskie.pl

Pachowska-Kurzepa Ewa
starszy specjalista ds. koordynacji i programowania
Nr telefonu: (0-81) 44 16 849
Adres e-mail: ewa.pachowska@lubelskie.pl

Piejko Adam 
starszy specjalista ds. informacji i promocji
Nr telefonu: (0-81) 441 68 41
Adres e-mail: adam.piejko@lubelskie.pl

Pukas Marcin
starszy specjalista ds. informacji i promocji
Nr telefonu: (0-81) 441 68 48
Adres e-mail: marcin.pukas@lubelskie.pl

Szymuś Magdalena
starszy specjalista ds. zamówień publicznych
Nr telefonu: (0-81) 441 68 48
Adres e-mail: magdalena.kus@lubelskie.pl

Zielińska Agnieszka
archiwista
Nr telefonu: (0-81) 44 16 843
Adres e-mail: agnieszka.zielinskal@lubelskie.pl

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Czechowska 19, 20-072 Lublin
email: efs@lubelskie.pl, tel. 081-44-16-843, fax 081-44-16-853 / Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.
Statystyka: odsłony:13753936, wizyty:7142451

projekt i cms: www.adm-media.pl