Twoja opinia

drukujOddział Realizacji Projektów II

Adres: Czechowska 19, 20-072   Lublin
Nr telefonu: (0-81) 44 16 861
Nr faxu: (0-81) 44-16-853
Adres e-mail: defs@lubelskie.pl

Borys Krzysztof
kierownik
Nr telefonu: (0-81) 441 68 17
Adres e-mail: krzysztof.borys@lubelskie.pl

Adamczuk Krzysztof
inspektor ds. finansów i prognoz
Nr telefonu: (0-81) 441 68 61
Adres e-mail: krzysztof.adamczuk@lubelskie.pl

Baran Emilia
podinspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 22
Adres e-mail: emilia.baran@lubelskie.pl

Bieńczak-Kożusznik Patrycja
inspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 24
Adres e-mail: patrycja.bienczak@lubelskie.pl

Burdaszko-Kumoś Iwona
starszy specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 60
Adres e-mail: iwona.burdaszko@lubelskie.pl

Dach Hubert
starszy specjalista ds.obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 25
Adres e-mail: hubert.dach@lubelskie.pl

Dola Tomasz
podinspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 16
Adres e-mail: tomasz.dola@lubelskie.pl

Dudek Aneta
inspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 24
Adres e-mail: aneta.dudek@lubelskie.pl

Flis Anna
inspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 26
Adres e-mail: anna.flis@lubelskie.pl

Garwolińska Magdalena
inspektor ds.obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 67 48
Adres e-mail: magdalena.garwolinska@lubelskie.pl

Jagiełło Katarzyna
inspektor ds. finansów i prognoz
Nr telefonu: (0-81) 441 68 61
Adres e-mail: katarzyna.jagiello
@lubelskie.pl

Kotlarek Joanna

podinspektor ds.obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 22
Adres e-mail: joanna.kotlarek@lubelskie.pl

Maryniowska Agnieszka
inspektor ds. finansów i prognoz
Nr telefonu: (0-81) 441 68 61
Adres e-mail:
agnieszka.maryniowska@lubelskie.pl

Miedzianowski Piotr
inspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 22
Adres e-mail: piotr.miedzianowski@lubelskie.pl

Nowak Izabela
podinspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 67 26
Adres e-mail: izabela.nowak@lubelskie.pl

Ostasz-Kaczkowska Halina
inspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu:
(0-81) 441 68 60
Adres e-mail: halina.ostasz@lubelskie.pl

Paweł Peterwas
starszy specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 22
Adres e-mail: pawel.peterwas@lubelskie.pl

Pikula Agata
inspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 26
Adres e-mail: agata.pikula@lubelskie.pl

Raczkiewicz Magdalena
starszy specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 16
Adres e-mail: magdalena.raczkiewicz@lubelskie.pl

 

Sokołowska Mirosława
starszy specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 22
Adres e-mail: miroslawa.sokolowska@lubelskie.pl

Stałęga Magdalena
starszy specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 22
Adres e-mail: magdalena.stalega@lubelskie.pl

Sudoł-Kwaśniak Agnieszka 
inspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 60
Adres e-mail: agnieszka.kwasniak@lubelskie.pl


Teresińska
Barbara
główny specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 26
Adres e-mail: barbara.teresinska@lubelskie.pl

Walo Grzegorz
starszy specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 24
Adres e-mail: grzegorz.walo@lubelskie.pl

Wąsik Radosław
inspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 441 68 16
Adres e-mail: radoslaw.wasik@lubelskie.pl


 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Czechowska 19, 20-072 Lublin
email: efs@lubelskie.pl, tel. 081-44-16-843, fax 081-44-16-853 / Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.
Statystyka: odsłony:13753954, wizyty:7142469

projekt i cms: www.adm-media.pl