Twoja opinia

drukujOddział Realizacji Projektów I

Adres: Czechowska 19, 20-072   Lublin
Nr telefonu: (0-81) 441 68 50
Nr faxu: (0-81) 44 16 853

Stępień Eliza
Kierownik
Nr telefonu: (0-81) 44 16 828
Adres e-mail: eliza.stepien@lubelskie.pl

Brudziński Andrzej 
główny specjalista ds. obsługi projektów 
Nr telefonu: (0-81) 44 16 539
Adres e-mailandrzej.brudzinski@lubelskie.pl

Kochan Marta 

inspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 44 16 854
Adres e-mail: marta.kochan@lubelskie.pl

Kożusznik Michał
starszy specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 44 16 859
Adres e-mail: michal.kozusznik@lubelskie.pl

Kudeń Marta
inspektor ds. finansów i prognoz
Nr telefonu: (0-81) 44 16 539
Adres e-mail: marta.kuden@lubelskie.pl

Maj Anna
inspektor ds. obsługi projektów 
Nr telefonu: (0-81) 44 16 859
Adres e-mailanna.maj@lubelskie.pl

Opalińska Agnieszka 
główny specjalista ds. obsługi projektów 
Nr telefonu: (0-81) 44 16 859
Adres e-mail: agnieszka.opalinska@lubelskie.pl

Ostasz - Kaczkowska Halina 
główny specjalista ds. obsługi projektów 
Nr telefonu: (0-81) 44 16 534
Adres e-mailhalina.ostasz@lubelskie.pl

Paprota Anastazja
starszy specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 44 16 854
Adres e-mail: anastazja.paprota@lubelskie.pl

Pastucha Arleta zastępowana przez Annę Piech
starszy specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 44 16 854
Adres e-mail: arleta.pastucha@lubelskie.pl

Pawlik Karolina
stinspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 44 16 854
Adres e-mail: karolina.pawlik@lubelskie.pl

Piech Anna w zastępstwie za Arlettę Pastuchę
starszy specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 44 16 854/856
Adres e-mail: anna.piech@lubelskie.pl

Piech Izabela
starszy specjalista ds. finansów i prognoz
Nr telefonu: (0-81) 44 16 828
Adres e-mail: izabela.piech@lubelskie.pl

Pikuta Ewa
główny specjalista ds. finansów i prognoz
Nr telefonu: (0-81) 44 16 828
Adres e-mail: ewa.pikuta@lubelskie.pl

Sokół Emilia
inspektor ds. finansów i prognoz
Nr telefonu: (0-81) 44 16 539
Adres e-mail: emilia.sokol@lubelskie.pl

Wielgus Dorota

inspektor ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 44 16 859
Adres e-mail: dorota.wielgus@lubelskie.pl

Wysmulska Małgorzata
starszy specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 44 16 855
Adres e-mail: malgorzata.wysmulska@lubelskie.pl

Wysok Piotr
główny specjalista ds. obsługi projektów
Nr telefonu: (0-81) 44 16 859
Adres e-mail: piotr.wysok@lubelskie.pl

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Czechowska 19, 20-072 Lublin
email: efs@lubelskie.pl, tel. 081-44-16-843, fax 081-44-16-853 / Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.
Statystyka: odsłony:13753430, wizyty:7141946

projekt i cms: www.adm-media.pl