Twoja opinia

drukujOddział Oceny Projektów

Adres: Czechowska 19, 20-072   Lublin
Nr telefonu: (0-81) 441 68 32
Nr faxu: (0-81) 44 16 853


Anna Brzyska
kierownik
Nr telefonu: (0-81) 441 68 32
Adres e-mail: anna.brzyska@lubelskie.pl

Dubanowicz Dorota

główny specjalista ds.programowania
Nr telefonu: (0-81) 441 68 30
Adres e-mail: dorota.dubanowicz@lubelskie.pl

 

Dubel - Klecha Edyta

podinspektor ds.programowania
Nr telefonu: (0-81) 441 68 42
Adres e-mail: edyta.klecha@lubelskie.pl

Figas-Bednarska Karolina 
starszy specjalista ds. programowania
Nr telefonu: (0-81) 441 68 42
Adres e-mail: karolina.figas@lubelskie.pl

Flis Sylwia
starszy specjalista ds. oceny
Nr telefonu: (0-81) 441 68 29
Adres e-mail: sylwia.flis@lubelskie.pl

Król Patrycja
inspektor ds. oceny
Nr telefonu: (0-81) 441 68 27
Adres e-mail: patrycja.krol@lubelskie.pl

Kudełka Jacek
starszy specjalista ds. oceny
Nr telefonu: (0-81) 441 67 02
Adres e-mail: jacek.kudelka@lubelskie.pl

Ludwików Marta (zastępstwo za Kingę Tess - Mazurek)
podinspektor ds. oceny
Nr telefonu: (0-81) 441 68 29
Adres e-mail: marta.ludwikow@lubelskie.pl

Maciejak Grażyna
inspektor ds. oceny
Nr telefonu: (0-81) 441 67 02
Adres e-mail: grazyna.maciejak@lubelskie.pl

 

Osikowska Magdalena

starszy specjalista ds. oceny 

Nr telefonu: (0-81) 441 68 27

 

Adres e-mail: magdalena.osikowska@lubelskie.pl

 

Piwnicka-Ponieważ Aneta
podinspektor ds. programowania 
Nr telefonu: (0-81) 441 68 42
Adres e-mail: aneta.piwnicka@lubelskie.pl

Pizoń Karolina
inspektor ds. negocjacji i umów
Nr telefonu: (0-81) 441 66 72
Adres e-mail: karolina.pizon@lubelskie.pl

Rejowski Marcin (zastepstwo za 1/2 etatu Katarzyny Tomczyk)
podinspektor ds. finansowych
Nr telefonu: (0-81) 441 66 72
Adres e-mail: marcin.rejowski@lubelskie.pl

 

Stałęga Magdalena (zastępstwo za Karolinę Figas Bednarską)
podinspektor ds. programowania
Nr telefonu: (0-81) 441 68 55
Adres e-mail: magdalena.stalega@lubelskie.pl

 

Tess-Mazurek Kinga - zastępowana przez Martę Ludwików
podinspektor ds. oceny
Nr telefonu: (0-81) 441 68 29
Adres e-mail: kinga.tess@lubelskie.pl

Tomczyk Katarzyna - zastępowana przez Rejowskiego Marcina
starszy specjalista ds. finansowych
Nr telefonu: (0-81) 441 66 72
Adres e-mail: katarzyna.tomczyk@lubelskie.pl

Zając Magdalena (zastępstwo za Sylwię Flis)
podinspektor ds. oceny
Nr telefonu: (0-81) 441 68 29
Adres e-mail: magdalena.zajac@lubelskie.pl

 

 


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Czechowska 19, 20-072 Lublin
email: efs@lubelskie.pl, tel. 081-44-16-843, fax 081-44-16-853 / Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.
Statystyka: odsłony:13753913, wizyty:7142428

projekt i cms: www.adm-media.pl