Twoja opinia

drukujKampania promocyjna 2009

Anioł promuje Kapitał Ludzki

29-04-2009

 

28 kwietnia 2009r podczas konferencji prasowej dotyczącej kampanii PO KL odbył się premierowy pokaz spotu „Anioł”. Konferencji przewodniczył Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Grabczuk. Główne informacje na temat wdrażania Programu na Lubelszczyźnie przekazała Dyrektor DEFS Iwona Nakielska.
Spot jest metafizyczną alegorią dobrego impulsu, pozytywnej energii pobudzającej i wpływającej na nasze decyzje… w środku dużego miasta, pomiędzy ludźmi pochłoniętymi własnymi sprawami, pojawia się Anioł…zwraca się do ludzi zadając proste, oczywiste pytania, na które odpowiedzi cisną się same na usta.

Kadry ze spotu reklamowego

Człowiek to najlepsza inwestycja

Dotyk anioła

Spot telewizyjny i film dokumetalny nt. jego nagrania można obejrzeć w zakładace tv.efs

Zobacz spot TUTAJ (wersja internetowa)

TUTAJ możesz zobaczyć jak powstawał spot promujący PO KL na Lubelszczyźnie

Reklama telewizyjna jest jednym z elementów całej kampanii, za realizację, której odpowiada lubelska agencja Vena Art. Pierwszym nośnikiem stały się billboardy, eksponowane od 1 kwietnia w 60 miejscach całego województwa lubelskiego.
    Dzień przed kampanią telewizyjną ruszyła kampania radiowa w pięciu stacjach: w Radiu Lublin, Eska Lublin, Eska Zamość, Bon Ton Chełm i Katolickim Radiu Podlasie. W każdej z nich wyemitowanych zostanie 120 spotów.
    Równocześnie z radiową rozpoczęła się kampania internetowa. Na 4 portalach zawisł baner promujący Program Kapitał Ludzki. W sumie będzie miał on ponad 1 200 000 odsłon na portalach regionalnych (Kurier Lubelski i Dziennik Wschodni) oraz ogólnopolskich z opcją geotargetowania (Gazeta.pl, Wirtualna Polska).
Pogłębieniem głównych elementów kampanii będą działania bezpośrednie w formie mailingu bezadresowego, adresowego i internetowego. Informacja o Programie Kapitał Ludzki trafi do ponad 160 000 mieszkańców województwa lubelskiego w formie ulotki, foldera lub maila.


Spot Reklamowy „Anioł”

Produkcja – Vena Art
Reżyser: Andrzej Jachim
Scenariusz: Marta Tomaszewska
Operator: Tomasz Okoń
Kierownik planu: Norbert Rudaś
Asystent reżysera: Anna Rzucidło
Charakteryzacja: Edyta Błaszczak
Oświetlenie: Andrzej Chlebik, Filip Turowicz
Kran: Jacek Tokarski
Montaż: Olga Czarnecka
Udźwiękowienie: Efektura
Postprodukcja: Big-Art FILM Studio
Muzyka: Mariusz Ostański
Lektor: Daniel Kondraciuk

Obsada:
Anioł – Szymon Sędrowski
Kobieta: Bożena Dragun
Mężczyzna: Jacek Dragun
Młody chłopak: Bartosz Siwek

wróć do aktualności »

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Czechowska 19, 20-072 Lublin
email: efs@lubelskie.pl, tel. 081-44-16-843, fax 081-44-16-853 / Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.
Statystyka: odsłony:13793388, wizyty:7161304

projekt i cms: www.adm-media.pl