Twoja opinia

drukujKampania promocyjna 2009

Konferencja prasowa nt. kampanii promującej PO KL na Lubelszczyźnie

28-04-2009

Konferencją prasową zainaugurowaliśmy kampanię promocyjną "Kapitał Wielkich Możliwości” w mediach elektronicznych. W spotkaniu z prasą udział wzięli: Krzysztofa Grabczuk, Marszałek Województwa , Marek Flasiński, Członek Zarządu Województwa sprawujący nadzór nad pracą Departamentu EFS w Urzędzie Marszałkowskim, Iwona Nakielska, Dyrektor Departamentu EFS oraz Andrzej Jachim, Dyrektor ds. strategii w Agencji Reklamowej Vena Art, która realizuje kampanię.
W ramach wstępu do kampanii w całym województwie rozwieszonych zostało 60 billboardów pt. „Kulki Newtona”. Można je będzie oglądać do końca kwietnia. W maju rozpocznie się główna część kampanii, w ramach której w telewizji obejrzymy spot pt.”Anioł”, w Radio Lublin, Radio ESKA Lublin, Radio ESKA Zamość, Radio BON TON i Katolickim Radio Podlasie usłyszymy spot radiowy. Na stronach internetowych gazety.pl, Wirtualnej Polski, Kuriera Lubelskiego i Dziennika Wschodniego przez miesiąc działać będą bannery reklamujące program. Równolegle prowadzone będą działania bezpośrednie takie jak druki bezadresowe czy mailing.

W ramach kampanii Urząd Marszałkowski był mecenasem studenckiego festiwalu przedsiębiorczości pn.: ”BOSS” (Bardzo Odpowiedzialny Start w Samodzielność), podczas którego Dyrektor Nakielska wraz z pracownikami Departamentu EFS UMWL oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy poprowadzili cieszące się dużym zainteresowaniem wykłady z zakresu programu Kapitał Ludzki w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kampania trwać będzie do końca maja 2009 r.

Od lewej: Iwona Nakielska, Marek Flasiński, Krzysztof Grabczuk, Andrzej Jachim.
Fot. Adrianna Iwan

wróć do aktualności »

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Czechowska 19, 20-072 Lublin
email: efs@lubelskie.pl, tel. 081-44-16-843, fax 081-44-16-853 / Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.
Statystyka: odsłony:13786924, wizyty:7158078

projekt i cms: www.adm-media.pl